08 stycznia 2021
Pandemia koronawirusa na świecie w dalszym ciągu trwa, a polski ustawodawca nie zwalnia tempa, jeżeli chodzi o nowelizacje ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z
08 grudnia 2020
W erze postępu technologicznego i powszechności samochodów na drogach co roku dochodzi do ogromnej ilości wypadków, w których zostają poszkodowani nie tylko kierujący, ale również i piesi. To grupa uczestników

Strefa wiedzy

Każdy wypadek samochodowy rodzi za sobą przykre konsekwencje. Kiedy uda już się załatwić czynności związane z naprawą samochodu, przychodzi czas kiedy trzeba się zmierzyć z formalnościami, tak aby uzyskać najwyższe odszkodowanie od ubezpieczyciela bądź od sprawcy zdarzenia. Dla wielu osób okazuje się, że to jest najtrudniejszy moment. Firmy ubezpieczeniowe powszechnie zaniżają wypłacane odszkodowania za wypadki komunikacyjne, a nierzadko w ogóle odmawiają jego wypłaty. Nagminną praktyką ubezpieczycieli jest próba przerzucania winy na ofiarę wypadku poprzez twierdzenie, iż przyczyniła się do zdarzenia.

 

Nie należy się jednak poddawać ani godzić na propozycję ubezpieczyciela!

 

Abrusto zajmuje się uzyskaniem odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych (drogowych) z ubezpieczenia OC sprawcy. 

 

Powierzając swoją sprawę o odszkodowanie Abrusto masz gwarancję, że cały proces uzyskania odszkodowania zostanie przeprowadzony przez zespół doświadczonych prawników, którzy specjalizują się postępowaniach odszkodowawczych. Prowadzenie sprawy dotyczącej odszkodowań za wypadki komunikacyjne jest często bardzo skomplikowane. Kiedy ubezpieczyciel próbuje uniknąć odpowiedzialności, otrzymasz nasze wsparcie. 

 

Zgłoś się do nas, najlepiej bezpośrednio po wystąpieniu szkody.

 

Dlatego gdy zgłaszasz się do ubezpieczyciela po odszkodowanie, warto mieć wsparcie doświadczonego prawnika, który specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych. Zgłoś się, pomożemy otrzymać odszkodowanie w należnej Ci wysokości. 

 

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny OC

 

Jak rozpocząć współpracę z nami?

 

W relacji z Klientem stawiamy na uczciwość, pierwszym etapem po powierzeniu nam sprawy zawsze jest bezpłatna analiza dokumentacji, po której zaprezentujemy możliwe działania – nie chcemy narazić naszych Klientów na zbędne koszty. Dobro i interes Klienta jest dla nas celem nadrzędnym. Przekazanie nam sprawy nic Cię nie kosztuje, naszym wynagrodzeniem jest ustalana indywidualnie prowizja. Nawiązując współpracę z Abrusto, nie ryzykujesz zatem poniesienia dodatkowych kosztów. Od momentu przekazania sprawy nie musisz martwić się o należne Ci odszkodowanie, cały ciężar sprawy bierze na siebie Abrusto. Zachęcamy do kontaktu, z nami uzyskanie odszkodowania nigdy nie było tak proste. 

 

Ważne!

Przekazanie nam sprawy nic Cię nie kosztuje, naszym wynagrodzeniem jest ustalona indywidualnie prowizja od odzyskanej kwoty.

 

Na początku prześlij do nas drogą elektroniczną skany dokumentów dotyczące sprawy. Abrusto dokona bezpłatnej analizy sprawy, pod kątem prawnym. Po dokonanej analizie skontaktujemy się z Tobą, w celu zaprezentowania możliwości dochodzenia odszkodowania wraz z możliwościami pomocy.

 

Jakie dokumenty będą nam potrzebne do prowadzenia sprawy o odszkodowanie w związku z wypadkiem komunikacyjnym?

 

Do przeprowadzenia analizy sprawy będziemy potrzebować przede wszystkim: opisu zdarzenia, opinii lekarskiej, informacji czy na miejsce zdarzenia została wezwana policja, kosztorysu oraz innych dokumentów w zależności od konkretnej sprawy. 

 

Dlaczego dochodzenie odszkodowania należności zlecić Abrusto? 

 

  • z nami uzyskasz wyższe odszkodowanie niż proponuje ubezpieczyciel,

  • nic Cię to nie kosztuje, naszym wynagrodzeniem jest prowizja od uzyskanej dla Ciebie kwoty,

  • wieloletnie doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań za wypadku komunikacyjne, 

  • stały monitoring nad powierzonymi sprawami,

  • bieżące raportowanie o stanie spraw,

  • przejrzyste zasady rozliczeń,

  • brak ukrytych kosztów,

 

Jakie możliwości pomocy oferuje Abrusto?

 

  • Prowadzenie sprawy w imieniu klienta. Podpisujesz umowę i pełnomocnictwo. Rozliczenie z Abrusto następuje po zakończeniu sprawy. 

 

  • Cesja wierzytelności. Podpisujesz umowę i wypłatę należności otrzymujesz na samym początku, dalsze losy sprawy Cię nie interesują!

 

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny OC

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

Tel: 503 864 922

e-mail: biuro@abrusto.pl

Dochodzenie odszkodowań. Łódź

Napisz do nas

 

Opisz nam swój problem, my przeanalizujemy Twoją sprawę i wkrótce się skontaktujemy z Tobą. 

 

 

 

Administratorem Twoich osobowych danych jest Abrusto Sp. z o.o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. 

KLIKNIJ i zapoznaj się ze sposobem przetwarzania Twoich danych.  

Administratorem Twoich danych osobowych jest Abrusto Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. 

Administratorem Twoich osobowych danych jest Abrusto Sp. z o.o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. 

KLIKNIJ i zapoznaj się ze sposobem przetwarzania Twoich danych.  

Abrusto Sp. z o.o.

 

90 - 324 Łódź

ul. Targowa 77

tel: 503 864 922

e-mail biuro@abrusto.pl

Firma odszkodowawcza

Regon: 387075529    

NIP: 7282847023

KRS: 0000859099  

Kapitał zakładowy: 16.000,00 zł.

Pon     8:00 - 16:00

Wt       8:00 - 16:00

Śr        8:00 - 16:00

Czw     8:00 - 16:00

Pt        8:00 - 16:00

Sb        zamknięte

Nd       zamknięte

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!