Abrusto zajmuje się przeprowadzaniem windykacji należności, by odzyskać środki klienta. 

 

Windykacja należności często jest procesem bardzo skomplikowanym, czasochłonnym, a nieumiejętnie prowadzona może doprowadzić nawet do braku możliwości odzyskania należnych środków. Prowadzona jest przede wszystkim w oparciu o kodeks cywilny. Powierzając windykację Abrusto masz gwarancję, że windykacja należności zostanie przeprowadzona przez zespół doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w postępowaniach windykacyjnych. Współpracujący z nami adwokaci i radcowie prawni skutecznie poprowadzili tysiące spraw windykacyjnych, mają bardzo duże doświadczenie w windykacji. 

 

W relacji z Klientem stawiamy na uczciwość. Pierwszym etapem po powierzeniu nam sprawy, zawsze jest bezpłatna analiza. Jeśli uznamy, iż brak jest możliwości wyegzekwowania należności, zawsze o tym informujemy – nie chcemy narazić naszych Klientów na zbędne koszty. Jesteśmy elastyczni w swoich działaniach, jeżeli Klient chce zachować dobre relacje z dłużnikiem, a jednocześnie odzyskać wierzytelność, skupiamy się na działaniach polubownych, dążąc do restrukturyzacji zadłużenia. Dobro i interes Klienta jest dla nas celem nadrzędnym. 

 

Ważne!

Przekazanie nam sprawy nic Cię nie kosztuje, naszym wynagrodzeniem jest ustalona indywidualnie prowizja od odzyskanej kwoty.

 

Nawiązując współpracę z Abrusto, nie ryzykujesz zatem poniesienia dodatkowych kosztów. Od momentu przekazania sprawy nie musisz martwić się niezapłaconymi fakturami. Cały ciężar sprawy bierze na siebie Abrusto, Ty możesz skupić się na swojej działalności. W celu zapewnienia maksymalnej skuteczności świadczonej przez nas windykacji współpracujemy z komornikami sądowymi na terenie całej kraju. Skuteczna windykacja jest przecież wtedy, gdy pieniądze znajdą się koncie wierzyciela. Zachęcamy do kontaktu, z nami windykacja należności nigdy nie była tak prosta. 

 

Jak rozpocząć współpracę z nami?

 

Na początku prześlij do nas drogą elektroniczną skany dokumentów dotyczące sprawy. Abrusto dokona bezpłatnej analizy sprawy, pod kątem prawnym. Po dokonanej analizie skontaktujemy się z Tobą, w celu zaprezentowania możliwości dochodzenia odszkodowania wraz z możliwościami pomocy.

 

Jakie dokumenty będą nam potrzebne do przeprowadzenia skutecznej windykacji?

 

Do przeprowadzenia analizy sprawy będziemy potrzebować przede wszystkim umowy, faktur, poświadczenia wykonania usługi (np. protokół odbiorów, dokumentów wz), inne dokumenty w zależności od konkretnej sprawy. 

 

Dlaczego windykacje należności zlecić Abrusto? 

 

 • nic Cię to nie kosztuje, naszym wynagrodzeniem jest prowizja od odzyskanej należności,

 • bezpłatna analiza przekazanych należności,

 • wieloletnie doświadczenie podmiotów współpracujących z Abrusto w windykacji należności,

 • ponad 8000 poprowadzonych spraw o zapłatę,

 • stały monitoring nad powierzonymi sprawami,

 • bieżące raportowanie o stanie spraw,

 • przejrzyste zasady rozliczeń,

 • brak ukrytych kosztów,

 • zapewniamy Klientowi szkolenia, których celem jest ułatwienie ewentualnych procedur windykacyjnych.

 

Jakie możliwości pomocy oferuje Abrusto?

 

 • Prowadzenie sprawy w imieniu klienta. Podpisujesz umowę i pełnomocnictwo. Rozliczenie z Abrusto następuje po zakończeniu sprawy. 

 

 • Cesja wierzytelności. Podpisujesz umowę i wypłatę należności otrzymujesz na samym początku, dalsze losy sprawy Cię nie interesują!

 

08 stycznia 2021
Pandemia koronawirusa na świecie w dalszym ciągu trwa, a polski ustawodawca nie zwalnia tempa, jeżeli chodzi o nowelizacje ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z
08 grudnia 2020
W erze postępu technologicznego i powszechności samochodów na drogach co roku dochodzi do ogromnej ilości wypadków, w których zostają poszkodowani nie tylko kierujący, ale również i piesi. To grupa uczestników
Windykacja należności Łódź

Windykacja należności

Tel: 503 864 922

e-mail: biuro@abrusto.pl

Dochodzenie odszkodowań. Łódź

Strefa wiedzy

Napisz do nas

 

Opisz nam swój problem, my przeanalizujemy Twoją sprawę i wkrótce się skontaktujemy z Tobą. 

 

 

 

Administratorem Twoich osobowych danych jest Abrusto Sp. z o.o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. 

KLIKNIJ i zapoznaj się ze sposobem przetwarzania Twoich danych.  

Administratorem Twoich danych osobowych jest Abrusto Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. 

Administratorem Twoich osobowych danych jest Abrusto Sp. z o.o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. 

KLIKNIJ i zapoznaj się ze sposobem przetwarzania Twoich danych.  

Abrusto Sp. z o.o.

 

90 - 324 Łódź

ul. Targowa 77

tel: 503 864 922

e-mail biuro@abrusto.pl

Firma odszkodowawcza

Regon: 387075529    

NIP: 7282847023

KRS: 0000859099  

Kapitał zakładowy: 16.000,00 zł.

Pon     8:00 - 16:00

Wt       8:00 - 16:00

Śr        8:00 - 16:00

Czw     8:00 - 16:00

Pt        8:00 - 16:00

Sb        zamknięte

Nd       zamknięte

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!