Abrusto zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowania z tytułu strat poniesionych na uprawach rolnych, bądź w hodowli zwierząt, a także przy uszkodzeniach zabudowań gospodarskich i maszyn rolniczych.

 

Doskonale wiemy, że rolnicy spotykają się z wieloma przeszkodami. Według danych Biura Rzecznika Ubezpieczonych, aż 70% skarg złożonych na ubezpieczycieli w dwóch minionych latach, dotyczyło odmowy wypłaty odszkodowania, a 30% - wypłaty zaniżonego odszkodowania. Ubezpieczyciele często nie wypłacają rolnikom należnego odszkodowania, a jeśli już rozpatrują Wasze roszczenia, to trwa to bardzo długo. Często odmowę wypłaty odszkodowania uzasadniają błędami we wniosku, w tym najczęściej niewłaściwą interpretacją przepisów. Abrusto udziela pomocy przede wszystkim rolnikom, w których gospodarstwach rolnych doszło do szkody w uprawach rolnych spowodowane wystąpieniem suszy lub powodzi. 

 

Szkody rolnicze likwidujemy:

 • w postępowaniu polubownym

 • na drodze sądowej

 

W relacji z Klientem stawiamy na uczciwość. Pierwszym etapem po powierzeniu nam sprawy, zawsze jest bezpłatna analiza. Jeśli uznamy, iż brak jest możliwości wyegzekwowania należności, zawsze o tym informujemy – nie chcemy narazić naszych Klientów na zbędne koszty. Jesteśmy elastyczni w swoich działaniach, jeżeli Klient chce zachować dobre relacje z dłużnikiem, a jednocześnie odzyskać wierzytelność, skupiamy się na działaniach polubownych, dążąc do restrukturyzacji zadłużenia. Dobro i interes Klienta jest dla nas celem nadrzędnym. 

 

Ważne!

Przekazanie nam sprawy nic Cię nie kosztuje, naszym wynagrodzeniem jest ustalona indywidualnie prowizja od odzyskanej kwoty.

 

Jak rozpocząć współpracę z nami?

 

Na początku prześlij do nas drogą elektroniczną skany dokumentów dotyczących sprawy. Abrusto dokona bezpłatnej analizy sprawy, pod kątem prawnym. Po dokonanej analizie skontaktujemy się z Tobą, w celu zaprezentowania możliwości dochodzenia odszkodowania wraz z możliwościami pomocy.

 

Jakie dokumenty będą nam potrzebne w celu uzyskania odszkodowania?

 

Do przeprowadzenia analizy sprawy będziemy potrzebować przede wszystkim opis zdarzenia, kopii protokołu oszacowania szkód, zawierającego informacje o powierzchni upraw, w których powstały szkody, kosztorysu, inne dokumenty poświadczające o wystąpieniu szkody w zależności od konkretnej sprawy. 

 

Dlaczego windykacje należności zlecić Abrusto? 

 

 • nic Cię to nie kosztuje, naszym wynagrodzeniem jest prowizja od odzyskanej należności,

 • bezpłatna analiza przekazanych należności,

 • wieloletnie doświadczenie podmiotów współpracujących z Abrusto w uzyskiwaniu odszkodowań,

 • stały monitoring nad powierzonymi sprawami,

 • bieżące raportowanie o stanie spraw,

 • przejrzyste zasady rozliczeń,

 • brak ukrytych kosztów.

 

Jakie możliwości pomocy oferuje Abrusto?

 

 • Prowadzenie sprawy w imieniu klienta. Podpisujesz umowę i pełnomocnictwo. Rozliczenie z Abrusto następuje po zakończeniu sprawy. 

 

 • Cesja wierzytelności. Podpisujesz umowę i wypłatę należności otrzymujesz na samym początku, dalsze losy sprawy Cię nie interesują!

 

Strefa wiedzy

08 stycznia 2021
Pandemia koronawirusa na świecie w dalszym ciągu trwa, a polski ustawodawca nie zwalnia tempa, jeżeli chodzi o nowelizacje ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z
08 grudnia 2020
W erze postępu technologicznego i powszechności samochodów na drogach co roku dochodzi do ogromnej ilości wypadków, w których zostają poszkodowani nie tylko kierujący, ale również i piesi. To grupa uczestników
Szkody w rolnictwie Łódź, Zgierz, Kutno
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Szkody w rolnictwie

Tel: 503 864 922

e-mail: biuro@abrusto.pl

Dochodzenie odszkodowań. Łódź

Napisz do nas

 

Opisz nam swój problem, my przeanalizujemy Twoją sprawę i wkrótce się skontaktujemy z Tobą. 

 

 

 

Administratorem Twoich osobowych danych jest Abrusto Sp. z o.o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. 

KLIKNIJ i zapoznaj się ze sposobem przetwarzania Twoich danych.  

Administratorem Twoich danych osobowych jest Abrusto Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. 

Administratorem Twoich osobowych danych jest Abrusto Sp. z o.o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. 

KLIKNIJ i zapoznaj się ze sposobem przetwarzania Twoich danych.  

Abrusto Sp. z o.o.

 

90 - 324 Łódź

ul. Targowa 77

tel: 503 864 922

e-mail biuro@abrusto.pl

Firma odszkodowawcza

Regon: 387075529    

NIP: 7282847023

KRS: 0000859099  

Kapitał zakładowy: 16.000,00 zł.

Pon     8:00 - 16:00

Wt       8:00 - 16:00

Śr        8:00 - 16:00

Czw     8:00 - 16:00

Pt        8:00 - 16:00

Sb        zamknięte

Nd       zamknięte

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!