Abrusto sp. z o.o. to instytucja finansowa działająca na rynku ubezpieczeń i odszkodowań. Siedziba biura znajduje się w centrum Łodzi.

 

Na co dzień współpracujemy z najlepszymi łódzkimi kancelariami prawniczymi mającymi wieloletnie doświadczenie w sporach z firmami ubezpieczeniowymi i instytucjami finansowymi. Każdą sprawę staramy się załatwić polubownie, dopiero w ostateczności decydujemy się na spór sądowy. Powyższe pozwala uniknąć Ci dodatkowych kosztów. Sama analiza sprawy i przedstawienie propozycji rozwiązania sprawy nic Cię nie kosztuje. Wynagrodzenie otrzymujemy dopiero, gdy uda nam się Ci pomóc i otrzymasz określone świadczenie pieniężne. 

 

Naszą misją jest świadczenie pomocy osobom poszkodowanym przez firmy ubezpieczeniowe, banki lub inne instytucje finansowe. Walczymy o należne Ci odszkodowanie, lub zwrot pieniędzy.

 

 

Twoje odszkodowanie zostało zaniżone? Uległeś wypadkowi, a nie otrzymałeś odszkodowania? Zostałeś wprowadzony w błąd przez instytucję finansową? Sprawdź jak możemy Ci pomóc. 

 

Nawiązując współpracę z Abrusto, nie ryzykujesz poniesienia dodatkowych kosztów. Od momentu przekazania sprawy nie musisz martwić się formalnościami. Cały ciężar prowadzenia sprawy bierze na siebie Abrusto. 

 

W relacji z Klientem stawiamy na uczciwość. Pierwszym etapem po powierzeniu nam sprawy, zawsze jest bezpłatna analiza. Jeśli uznamy, iż brak jest możliwości wyegzekwowania należności, zawsze o tym informujemy – nie chcemy narazić naszych Klientów na zbędne koszty. Dobro i interes Klienta jest dla nas celem nadrzędnym. 

 

Sprawdź w czym się specjalizujemy:

Dochodzenie odszkodowań

Celem Abrusto jest pomoc poszkodowanym przez firmy ubezpieczeniowe i instytucje finansowe.

Tel: 503 864 922

e-mail: biuro@abrusto.pl

Dochodzenie odszkodowań. Łódź

Napisz do nas

 

Opisz nam swój problem, my przeanalizujemy Twoją sprawę i wkrótce się skontaktujemy z Tobą. 

 

 

 

Administratorem Twoich osobowych danych jest Abrusto Sp. z o.o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. 

KLIKNIJ i zapoznaj się ze sposobem przetwarzania Twoich danych.  

Administratorem Twoich danych osobowych jest Abrusto Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. 

Administratorem Twoich osobowych danych jest Abrusto Sp. z o.o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. 

KLIKNIJ i zapoznaj się ze sposobem przetwarzania Twoich danych.  

Abrusto Sp. z o.o.

 

90 - 324 Łódź

ul. Targowa 77

tel: 503 864 922

e-mail biuro@abrusto.pl

Firma odszkodowawcza

Regon: 387075529    

NIP: 7282847023

KRS: 0000859099  

Kapitał zakładowy: 16.000,00 zł.

Pon     8:00 - 16:00

Wt       8:00 - 16:00

Śr        8:00 - 16:00

Czw     8:00 - 16:00

Pt        8:00 - 16:00

Sb        zamknięte

Nd       zamknięte

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!