Franki szwajcarskie Łódź

Kredyty frankowe, choć początkowo korzystne, z biegiem czasu stały się poważnym problemem wielu polskich rodzin. Wahania kursów walut doprowadziły do sytuacji, w której mimo regularnych spłat rat, kwota zadłużenia praktycznie się nie zmniejsza. Twarde stanowisko banków powoduje, iż jedyną szansą dla frankowiczów stało się rozstrzygnięcie ich sprawy w sądzie. Nadzieją dla osób posiadających kredyt denominowany lub indeksowany do franków szwajcarskich, stały korzystne wyroki wydawane przez sądy w sprawach frankowych. Coraz więcej sądów orzeka, iż postanowienia umowne w zakresie przeliczania kursu waluty odsyłające do kursu wskazanego w tabeli banku, stanowią klauzule niedozwolone. 

 

Abrusto świadczy pomoc osobom, którzy posiadają kredyt indeksowany bądź denominowany do waluty CHF (frank szwajcarski).

 

Na czym polega różnica pomiędzy wymienionymi rodzajami kredytów? W przypadku kredytu indeksowanego wartość kredytu została wyrażona w złotych. Natomiast w przypadku kredytu denominowanego wysokość kredytu została wyrażona w walucie obcej, natomiast kwota jest wypłacana kredytobiorcy stanowi równowartość wypłaty w złotych.

 

Jakie roszczenia Ci przysługują?

 

Z roszczeniem przeciwko bankowi można wystąpić w przypadku, gdy w umowie lub regulaminie znajdują się abuzywne klauzule dotyczące indeksacji. Zgodnie z prawem klauzule rażąco naruszające interesy konsumenta i nie uzgodnione z nim indywidualnie są wobec niego bezskuteczne, a w związku z tym nie wiążą konsumenta. Roszczenia przeciwko bankom mogą przybrać postać unieważnienia umowy albo jej tzw. odfrankowienia. Stwierdzenie nieważności umowy oznacza, iż umowa traktowana jest jako nigdy nie zawarta. Natomiast odfrankowienie oznacza, iż umowa dalej obowiązuje jednak nie ma przeliczenia do franka szwajcarskiego CHF, a umowę traktuje się jakby została udzielona w złotych PLN. 

 

Jak rozpocząć współpracę z nami?

 

Na początku prześlij do nas drogą elektroniczną skany dokumentów dotyczące sprawy. Abrusto dokona bezpłatnej analizy umowy kredytowej, pod kątem możliwości dochodzenia roszczeń od banku. Po dokonanej analizie skontaktujemy się z Tobą, w celu zaprezentowania możliwości dochodzenia roszczeń wraz z możliwościami pomocy.

 

Ważne!

Analiza sprawy nic Cię nie kosztuje!

 

Jakie dokumenty będą nam potrzebne do prowadzenia sprawy w związku z kredytem frankowym?

 

Do przeprowadzenia analizy sprawy będziemy potrzebować przede wszystkim umowy kredytowej, wszystkich aneksów oraz zaświadczenia z banku dotyczącego wysokości dokonanych wpłat do banku, przez kredytobiorcę. 

 

Dlaczego sprawę zlecić Abrusto? 

 

  • niskie koszty wstępne, naszym głównym wynagrodzeniem jest prowizja od odzyskanej należności,

  • bezpłatna analiza przekazanej dokumentacji,

  • wieloletnie doświadczenie podmiotów współpracujących z Abrusto w sprawach frankowych,

  • stały monitoring nad powierzonymi sprawami,

  • bieżące raportowanie o stanie spraw,

  • przejrzyste zasady rozliczeń,

  • brak ukrytych kosztów.

 

Jakie możliwości pomocy oferuje Abrusto?

 

  • Prowadzenie sprawy w imieniu klienta. Podpisujesz umowę i pełnomocnictwo. Rozliczenie z Abrusto następuje po zakończeniu sprawy. 

 

 

Pomoc frankowiczom

Tel: 503 864 922

e-mail: biuro@abrusto.pl

Dochodzenie odszkodowań. Łódź

Strefa wiedzy

08 stycznia 2021
Pandemia koronawirusa na świecie w dalszym ciągu trwa, a polski ustawodawca nie zwalnia tempa, jeżeli chodzi o nowelizacje ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z
08 grudnia 2020
W erze postępu technologicznego i powszechności samochodów na drogach co roku dochodzi do ogromnej ilości wypadków, w których zostają poszkodowani nie tylko kierujący, ale również i piesi. To grupa uczestników

Napisz do nas

 

Opisz nam swój problem, my przeanalizujemy Twoją sprawę i wkrótce się skontaktujemy z Tobą. 

 

 

 

Administratorem Twoich osobowych danych jest Abrusto Sp. z o.o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. 

KLIKNIJ i zapoznaj się ze sposobem przetwarzania Twoich danych.  

Administratorem Twoich danych osobowych jest Abrusto Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. 

Administratorem Twoich osobowych danych jest Abrusto Sp. z o.o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. 

KLIKNIJ i zapoznaj się ze sposobem przetwarzania Twoich danych.  

Abrusto Sp. z o.o.

 

90 - 324 Łódź

ul. Targowa 77

tel: 503 864 922

e-mail biuro@abrusto.pl

Firma odszkodowawcza

Regon: 387075529    

NIP: 7282847023

KRS: 0000859099  

Kapitał zakładowy: 16.000,00 zł.

Pon     8:00 - 16:00

Wt       8:00 - 16:00

Śr        8:00 - 16:00

Czw     8:00 - 16:00

Pt        8:00 - 16:00

Sb        zamknięte

Nd       zamknięte

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!