Jakub Wojtczak

Prezes Zarządu Abrusto Sp. z o.o.

Abrusto prowadzi kompleksowe wsparcie w procesie otrzymywania decyzji o wsparciu, co jest równoznaczne z otrzymaniem pomocy publicznej do poziomu 55% kosztów poniesionej inwestycji.

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne udzielają wsparcia w postaci zwolnienia z podatku CIT lub PIT dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na okres od 10 do 15 lat w zależności od lokalizacji inwestycji. Wysokość udzielanej przez nie pomocy publicznej jest zależna od miejsca prowadzenia inwestycji, wielkości przedsiębiorstwa, które stara się o wejście do specjalnej strefy ekonomicznej i poziomu nakładów inwestycyjnych. Maksymalny poziom wsparcia może osiągać poziom 55% nakładów inwestycyjnych.

 

  • Na przykład mikroprzedsiębiorca, który zainwestuje 200 tys. zł w rozbudowę zakładu oraz zakup nowych maszyn zaoszczędzi 110 tys. zł podatku.

 

Pomoc publiczna przyznawana jest z tytułu: - nowej inwestycji - nowych miejsc pracy Ten wyjątkowo korzystny sposób wspierania rozwoju przedsiębiorczości jest popularny przede wszystkim wśród dużych i międzynarodowych koncernów, ze względu na skomplikowaną procedurę uzyskania pomocy publicznej. Rodzaje inwestycji, które kwalifikują się do strefowego wsparcia: - działalność produkcyjna - (BPO/IT, Call Center) - usługi w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych Rodzaje działalności wspierane w ramach Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Jakie są warunki otrzymania pomocy publicznej?

 

- Planowana inwestycja musi spełnić określone kryteria ilościowe i jakościowe, aby otrzymać pomoc publiczną. - Inwestycja nie może być rozpoczęta przed złożeniem wniosku o wsparcie.

 

- Inwestycja i utworzone w związku z nią miejsca pracy muszą być utrzymane przez okres 5 lat (3 lata dla MŚP).

 

*intensywność pomocy ze względu na lokalizację jest przedstawiona na mapie.

Odszkodowania, wypadki. Łódź.

Skontaktuj się telefonicznie 503 864 922

Skontaktuj się e-mail

biuro@abrusto.pl

Doradztwo inwestycyjne 

w procesie wchodzenia do specjalnej strefy ekonomicznej

Tel: 503 864 922

e-mail: biuro@abrusto.pl

Dochodzenie odszkodowań. Łódź

Abrusto oferuje pełną opiekę merytoryczną nad inwestorem i przeprowadzenie go przez proces inwestycyjny w specjalnej strefie ekonomicznej aż do finału postępowania administracyjnego. Z nami proces składania wniosku jest krótki i płynny. Decyzja o wsparciu może być wydana już miesiąc po złożeniu wniosku.

 

Dochodzenie odszkodowań. Łódź

Napisz do nas

 

Opisz nam swój problem, my przeanalizujemy Twoją sprawę i wkrótce się skontaktujemy z Tobą. 

 

 

 

Administratorem Twoich osobowych danych jest Abrusto Sp. z o.o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. 

KLIKNIJ i zapoznaj się ze sposobem przetwarzania Twoich danych.  

Administratorem Twoich danych osobowych jest Abrusto Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. 

Administratorem Twoich osobowych danych jest Abrusto Sp. z o.o. Podane dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. 

KLIKNIJ i zapoznaj się ze sposobem przetwarzania Twoich danych.  

Abrusto Sp. z o.o.

 

90 - 324 Łódź

ul. Targowa 77

tel: 503 864 922

e-mail biuro@abrusto.pl

Firma odszkodowawcza

Regon: 387075529    

NIP: 7282847023

KRS: 0000859099  

Kapitał zakładowy: 16.000,00 zł.

Pon     8:00 - 16:00

Wt       8:00 - 16:00

Śr        8:00 - 16:00

Czw     8:00 - 16:00

Pt        8:00 - 16:00

Sb        zamknięte

Nd       zamknięte

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!